گوسفند زنده

گوسفند زنده به همراه قصاب در محل ، دامداری آذربایجان تمام خدمات فروش دام زنده در تهران برای رفاه حال مشتریان خود تحویل درب منزل انجام میگردد ، فروش گوسفند زنده همراه با قصابی و خرد كردن گوشت به دلخواه مشتری انجام میگردد.

همانطور که میدانید گوسفند زیر مجموعه ای از پستانداران است که به منظور بهره گیری از گوشت، پوست، لبنیات و…آن، نگهداری می شود. به طور کلی گوسفند زنده از زمان گذشته تا به حال مورد توجه آدمی بوده و از جمله حیواناتی است به واسطه انسان اهلی می شود و کاربرد و تاثیر زیادی در زندگی آدمی داشته است.

به طور کلی گوسفند زنده در تمامی روزگاران مورد توجه و اهتمام افراد بوده است و همواره انسان تلاش می کند از این حیوان نهایت استفاده را ببرد. لازم به ذکر است این نوع حیوانات به صورت اهلی و وحشی در قید حیات هستند و برخی از مهمترین نیازهای انسان ها را برطرف می کنند.

 

دشت مغان (نر)

 

64,000 تومان

 

 

سنگر

 

77,000 تومان

 

 

کردستانی (نر)

 

77,000 تومان

 

 

افشاری درجه یک (نصف گوشت)

 

92,000 تومان

 

میش (پیر)

 

65,000 تومان

 

میش (جوان)

 

69,000 تومان

 

خرید گوسفند زنده

مصارف گوسفند زنده

علاوه بر مصارف گوشتی ، از شیر گوسفند زنده می توان برای تهیه انواع لبنیات که حاوی پروتئین و برای بدن لازم و ضروری هستند استفاده کرد. به عبارتی این یک اقدام کارآمد است و در پاره ای از اوقات راهکاری مناسب برای کسب درآمد محسوب می شود. نکته قابل توجه این است تمامی موارد ذکر شده سبب می شود مراکز زیادی برای پرورش این حیوان به صورت حضوری و آنلاین مشغول به فعالیت باشند.

به طور کلی گوسفند زنده از نژادهای مختلفی است که تفاوت آنها در شکل ظاهری و ویژگی های بدنی متفاوت آنها نمایان می شود. در برخی اوقات شاید افراد گمان کنند فضولات و چربی گوسفندان اضافی است و باید دور ریخته شوند اما این چنین نیست؛ فضولات این حیوان برای تهیه انواع کودهای حیوانی کاربرد بسیار زیادی دارد و از چربی این حیوان برای تهیه برخی از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

پشم گوسفند زنده که در ظاهر بدون هیچ خاصیت و فایده ای است اما از گذشته تاکنون برای بافت و تهیه انواع لباس و پوشاک مورد استفاده قرار گرفته است و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. از این رو می توان از صفر تا صد این حیوان برای رفع اساسی ترین و مهمترین نیازهای بشر بهره مند شد.

شمیرانات و لواسانات

شمال تهران

شرق تهران

مرکز تهران

خرید گوسفند زنده

خرید گوسفند زنده با تحویل فوری در استان تهران ، ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پرورش دام در تهران موظف هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای همشهریان عزیز ارائه کنیم و در راستای هدف خود تحویل سفارشات را در تهران به صورت هرچه سریع تر خواهیم داشت.

همانطور که می دانید برگزاری برخی مراسم ها مستلزم خرید گوسفند زنده و قربانی کردن آن است به گونه ای که در پاره ای از مواقع به عنوان دغدغه ای بزرگ از آن یاد می شود. به عبارتی خرید گوسفند سالم برای افراد از اهمیت زیادی برخوردار است و در همه حال باید تلاش کنند از مراکزی با سابقه، بهداشتی و معتبر اقدام به تهیه و خریداری دام نمایند.

فروش گوسفند زنده

سلامت گوسفند زنده

زمانی که افراد قصد خرید گوسفند زنده را دارند ضروری است به برخی فاکتورها و معیارها اهتمام ویژه ای داشته باشند. از مهمترین معیارهای افراد برای خرید گوسفند ، سالم بودن گوسفند است که این امر متضمن کیفیت بالای آن است و دارای اهمیت بسیار زیادی است. به طور کلی لازم است خرید دام به صورت زنده در اماکنی صورت بگیرد که از اعتبار و سابقه برخوردار است و اصول بهداشتی راس فعالیت آنها قرار می گیرد.

قیمت گوسفند زنده

از دیگر فاکتورهایی که زمان خرید گوسفند زنده برای افراد مهم و اساسی است ، قیمت ان است به عبارتی به هر اندازه گوسفند بزرگ تر باشد قیمت نیز به مرور افزایش می یابد. البته توصیه می شود پیش از اقدام به این کار با افرادی که در این زمینه متخصص و متبحر هستند مشورت هایی صورت بگیرد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش خرید گوسفند زنده نیز با تحولاتی همراه بوده و علاوه بر خرید حضوری افراد می توانند از طریق مراجعه به سایت های معتبر این محصول را خریداری کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. این روش خرید به مشتریان این امکان را می دهد که نه تنها از تمامی جزئیات پیرامون این محصول به خوبی آگاه شوند بلکه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند و مناسب ترین و با کیفیت ترین گوسفند را با کمترین هزینه تهیه و خریداری نمایند.

گوسفند زنده

فروش گوسفند زنده در تهران

یکی از مهمترین نکاتی که در زمان خرید گوسفند زنده دارای اهمیت است اطمینان از حفظ سلامت آن است. گوشت قرمز منبعی مفید و سرشار از ویتامین و پروتئین است که با خوردن آن برخی از نیازهای بدن تامین می شود. بنابراین لازم است در زمان خرید، گوسفند تحت نظر وزارت بهداشت باشد که در این صورت رغبت افراد به این کار افزایش خواهد یافت.

از مهمترین ویژگی های گوسفند زنده این است که چشم های آنها شفاف است و به صورت مداوم در حال نشخوار کردن باشد به گونه ای که این ویژگی ها می تواند سالم بودن آنها را تضمین نماید. داشتن تحرک لازم از ویژگی های بارز و برجسته گوسفند زنده است و چنانچه این حیوان گوشه گیر باشد باید نسبت به سالم بودن آن شک و تردید داشت و از خریداری آن خودداری نمود.

در زمان خرید گوسفند زنده علاوه بر مطالب فوق الذکر باید به نژاد این حیوان توجه ویژه ای شود و بسته به نیاز افراد این حیوان تهیه و خریداری شود. تشخیص و شناسایی نژاد گوسفند نقش بسزایی در خرید هر چه بهتر این حیوان ایفا می کند. از این رو لازم است فرد بدون آگاهی اقدام به خریداری این حیوان نکند و با افرادی که در این زمینه متخصص هستند مشورت هایی صورت بگیرد.

گاهی اوقات در زمان فروش گوسفند زنده مقدار زیادی آب وعلف به آن می خوارنند تا وزن آن افزایش یابد با قیمت بالاتری آن را به فروش برسانند حال آنکه این اقدام بشردوستانه نخواهد بود. نکته قابل توجه این است که زمان خرید و فروش گوسفند تا حد زیادی بستگی به اهداف فرد از خرید دارد که امری متغیر می باشد.

چنانچه گوسفند زنده به منظور ذبح کردن خریداری شود باید گوشت آن دارای ویژگی هایی باشد که مهمترین آن عبارت است از :

 • رنگ گوشت به گونه ای شفاف و روشن و یکدست باشد و هیچگونه تیرگی در ان مشاهده نشود.
 • گوشت آن باید تازه و نرم باشد.
 • گوشت آن باید فاقد کبودی و خون مردگی باشد.
 • چربی گوشت باید سفید و سفت باشد.
 • بوی گوشت باید مطبوع و خوشایند باشد.

نکته: به طور کلی قیمت گوسفند زنده به صورت مداوم و روزانه به روزرسانی می شود اما نکته قابل توجه این است که تمامی نژادهای گوسفند ایرانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. توصیه می شود این حیوان را در وزن مناسب یعنی 25 تا 80 کیلوگرم خریداری کنند چرا که این مقدار استاندارد است و از کیفیت لازم برخوردار است.

گوشت گوسفند زنده دارای ارزش غذایی بالایی است و طعم مطلوب آن سبب شده طرفداران بیشماری در سراسر جهان به خود اختصاص دهد و محبوبیت زیادی در نزد همگان داشته باشد. ویتامین های موجود در گوشت سبب می شود سلامت بدن تضمین شود و این در صورتی است که انتخاب آن به درستی صورت بگیرد.

قیمت گوسفند زنده

انواع گوسفند زنده

همانطور که میدانید گوسفند زنده که در زمره حیوانات اهلی هر کشور به شمار می رود با خصوصیات و ویژگی های مختلف در سراسر جهان موجود است به گونه ای که این امر سبب تفاوت و اختلاف در نژاد آنها شده است.

چندین تقسیم بندی برای گوسفند زنده وجود دارد نخستین آن عبارت است از :

 • گوسفند اهلی
 • گوسفند وحشی

از دیگر انواع تقسیم بندی برای گوسفند زنده، تقسیم بندی بر اساس نژاد آنهاست که عبارت است از :

 • نژاد دنبه دار : این گروه شامل برخی نژادها نظیر شال، قزل، افشاری، فراهانی، مغانی، سنگسری، زندی، کردی، لری، سنجابی، ماکویی، کرمانی، بلوچی، کلکوهی است که هر یک از آنها دارای خصوصیات و ویژگی های خاصی است.
 • نژاد نیمه دنبه : این نژاد از گوسفند شامل دو دسته زل و قره گل است که از نظر ظاهری دارای ویژگیهای خاصی است.
 • نژاد بدون دنبه: این نزاد شامل گروهی از گوسفندان همچون زل مازندران است.

از دیگر انواع تقسیم بندی برای گوسفند ایرانی که به عبارتی معروفترین و بهترین دسته بندی است عبارت است از :

 • نژاد گوشتی : هدف از نگهداری این نژاد گوسفند استفاده از گوشت آن است و از بارزترین ویژگی های ظاهری آنها سینه بزرگ، گردن کوتاه، ران های بزرگ و حجیم است و در ایران شامل چند نمونه شال، لری، افشاری و مهربان می باشد.
 • نژاد پوستی : این نژاد از گوسفند تنها با هدف استفاده از پوست نرم و لطیف آنها نگهداری می شود و خصوصیات ظاهری آنها دست و پای نازک و باریک و کشیده است.
 • نژاد پشمی : این نژاد از گوسفند به منظور استفاده از پشم آن، نگهداری می شود و ظاهر بدنی آنها کشیده و باریک است. به عبارتی این رقم گوسفند در صنایع تهیه پوشاک و .. کاربرد ویژه ای دارد و معروف ترین نوع گوسفند ماکویی و بلوچی است.
 • نژاد شیری : این نژاد از گوسفند تنها به منظور استفاده از شیر آنها نگهداری می شود و اغلب دارای لنگی پهن و بدنی باریک می باشند.

قیمت ها بروز هستند

 

افشاری درجه 1 (نصف گوشت) 92،000 تومان
کردستانی (نر) 79،000 تومان
سنگر 77،000 تومان
دشت مغان (نر) 77،000 تومان
میش (جوان) 69،000 تومان
میش (پیر) 65،000 تومان
خرید گوسفند زنده از دام آذربایجان

دام آذربایجان مرکز خرید و فروش گوسفند زنده است اساس فعالیت ما ، رعایت اصول و استانداردهای بهداشتی است به گونه ای که این امر دارای ارزش بسیار زیادی می باشد ، افراد هیچگاه نباید از آن چشم پوشی کنند.

ایران از جمله کشورهایی است که مراتع حاصلخیز ان برای پرورش گوسفند سالم و زنده بسیار مناسب است و در این حیطه به جایگاه بالایی دست یافته است. بنابراین مراجعه به مراکز قابل اعتماد و باسابقه از ملزومات خریداری گوسفند به شمار می رود.

دام آذربایجان در عرضه دام بهداشتی ، دام زنده ، خرید و فروش دام زنده فعالیت دارد

برای خرید گوسفند زنده باید با دام آذربایجان تماس بگیریم ؟

بله ، شما میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید تا سریعا گوسفند زنده را دریافت کنید همچنین شماره 09199277179 همیشه در دسترس شما عزیزان می باشد.

تحویل گوسفند زنده در تهران به چه صورت هست ؟

تحویل فوری در استان تهران انجام می شود ، ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پرورش دام در تهران موظف هستیم که بهترین خدمات ممکن را برای همشهریان عزیز ارائه کنیم.

دام های دام آذربایجان از چه نژادی هستند ؟

دامهای ارسالی دام آذربایجان از نژاد ماکویی ، مغان ، افشاریی و کردی به شرط آب نمک نخوردن و پلاک دار می باشد همچنین با یکبار سفارش از ما مشتری دائمی خواهید شد.

4.7/5 - (60 امتیاز)

2 Comments

 1. حمید غلامی گفت:

  خیلی خدمات خوبی دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.