X

رازهای درباره گوسفند

رازهای درباره گوسفند

رازهای که مردم درباره گوسفند نمی دانند| دام زنده آذربایجان

 

گوسفندان را به طورکلی یک حیوان احمق نامگذاری کرده اند، اما این باور اشتباهی است، در حقیقت گوسفندان حیوانات بسیار باهوش با  ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد، دلربا و جذابی را در خود دارند.

متاسفانه اکثر مردم هرگز شاهد شخصیت باورنکردنی و رفتار شگفت انگیز گوسفند نیستند زیرا بسیاری از گوسفندان تنها به مزارع و پناهگاه های کثیف محدود می شوند. بهتر یک نگاه اجمالی از آنچه که گوسفندان دوست دارند داشته باشیم.

ویژگی های جالب گوسفند

 

گوسفند یک حیوان مستقل است

گوسفند را یک حیوان گله می نامند و به طور کلی مردم فکر می کنند که گوسفند توانایی مستقل بودن از همدیگر را ندارند که این یک باور غلط است. در یک پناهگاه خواهید دید که گوسفند به تمام فعالیت های مختلف می رسد و می تواند مستقل از گله باشد.


رازهای درباره گوسفند

رازهای درباره گوسفند


درمان گوسفند

اغلب گوسفندان زمانی که بیمار هستند دقیقا می دانند چه چیزی برای مداوای خود نیاز دارند، آنها قادر به تشخیص مواد مغذی هستند و گیاهانی را پیدا می کنند که  بتواند حالشان را بهتر کند.

متاثر شدن گوسفندان

شاید باورکردنی نباشد اما تحقیقات نشان داده است، زمانی که گوسفندان عزیزانشان را از دست می دهند بسیار متاثر می شوند. دنیایشان کاملا تکان می خورد و ماه ها اندوهگین هستند و تلاش می کنند تا بدانند که چرا آنها دیگر در کنارشان نیستند.

ذهن گوسفند

اگر شما وقت خود را صرف یک گوسفند کنید، احتمال آن است که شما را در حافظه خود ذخیره کند حتی اگر شما را مدت زمان طولانی نبیند. گوسفند یک حیوان بصری است که چهره اطرافیان را به راحتی فراموش نمی کند.

صدا کردن نام گوسفند

شاید برایتان جالب باشد زمانی که شما نام گوسفند را صدا می کنید آنها به سمت شما می آیند. خوب است بدانید، زمانی که یک گوسفند به پناهگاه جدیدی می رود و با نام جدید صدا زده می شود، مدتی طول می کشد تا متوجه شود که شما آنها را صدا می کنید.


ویژگی های جالب گوسفند

ویژگی های جالب گوسفند

در آغوش گرفتن گوسفند

گوسفند هم مانند سگ و گربه دوست دارد آن را در آغوش بگیرید. همچنین آنها دوست دارند  شکم و گوش هایشان را با دست نوازش کنید.


 

دام زنده آذربایجان خرید گوسفند زنده و قیمت گوسفند را برای مشتریان خود سهل و هموار می کند. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس حاصل نمایید.


 

 

 

Print
ارسال شده: اردیبهشت 9, 1398,
نظرات: 0,
نویسنده: miralavi

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x